Tripp Lite PDUV30HV PDU Basic 208V - 240V 30A 38 Outlet
1321230_TRIPP_LITE_PDUV30HV_1.jpg-
Manufacturer TRIPP LITE
Mfg. Part # PDUV30HV
ITEM# 787129
Availability It may take 2-3 weeks to ship out. In Stock
Buy
[ Detailed Explanation ]
[ View Detail Product Info ]
[Disclaimer for Product Information]
Recently Viewed Products
  • Tripp Lite PDUMV20HV PDU Metered 208V - 240V 20A 38 Outlet
  • YAESU/VERTEX VX350 LI-ION 2.0Ah
  • YAESU/VERTEX VX5R LI-ION 1.3Ah