Tripp Lite PDUMV20HV PDU Metered 208V - 240V 20A 38 Outlet
1321258_TRIPP_LITE_PDUMV20HV.jpg-
Manufacturer TRIPP LITE
Mfg. Part # PDUMV20HV
ITEM# 787076
Availability It may take 2-3 weeks to ship out. In Stock
Buy
[ Detailed Explanation ]
For peace of mind and to reduce your down time, check out our HOT SWAP Express Warranty.
[ View Detail Product Info ]
[Disclaimer for Product Information]
Recently Viewed Products
  • YAESU/VERTEX FNB-V7 NiMH