Seasonic PS VERTEX1000P Vertex PX-1000 ATX3.0 1000W 80+ Platinum Fully Modular
5331714_SEASONIC__VERTEX1000P.jpg-
Manufacturer SEASONIC
Mfg. Part # VERTEX1000P
ITEM# 4710339
Availability Back Order
[ Get notified when product becomes available. ]
Buy
Recently Viewed Products
  • Allied Telesis 80 Watt Power Supply
  • ASUS PS Tinker Power Supply Blk US Plug Retail
  • ARUBA X372 54VDC 1600W PS PL-WB
  • FSP PS HPT2-1000M Hydro PTM PRO series 1000W Fully Modular 80+ Platinum Retail