Seasonic PS VERTEX1200P Vertex PX-1200 ATX3.0 1200W 80+ Platinum Fully Modular
5331718_SEASONIC__VERTEX1200P.jpg-
Manufacturer SEASONIC
Mfg. Part # VERTEX1200P
ITEM# 4710332
Availability Back Order
[ Get notified when product becomes available. ]
Buy
Recently Viewed Products
  • ARUBA X372 54VDC 680W PS PL-WB
  • 100FX module for KS-1080. MM, SC. 2 KM
  • ARUBA X372 54VDC 1600W PS JMPCBL-ROW PL-WB
  • 7-10/100TX switch + 1 100FX ,MM, ST. Without power adapter