Seasonic PS VERTEX1200G Vertex GX-1200 ATX3.0 1200W 80+ Gold Fully Modular
5331717_SEASONIC__VERTEX1200G.jpg-
Manufacturer SEASONIC
Mfg. Part # VERTEX1200G
ITEM# 4710248
Availability In Stock
Buy
Recently Viewed Products
  • Epower Power Supply EP-400PM 400W ATX EPS 12V 120mm Fan 2xSATA 4+4Pin Bare
  • EPower Power Supply TOP-400W2U-PFC 2U 400W 20+4P 4SATA 4xHDD Molex 2x60mm Fans
  • AC & DC 240V INPUT 400W PLATINUM LEVEL REDUNDANCY POWER
  • Epower Power Supply EP-600PM 600W ATX12V 2.3 Single 120 mm Cooling Fan Bare