FSP PS HPT2-850M Hydro PTM PRO series 850W Fully Modular 80+ Platinum Retail
4815741_FSP_GROUP_HPT2850M.jpg-
Manufacturer FSP GROUP
Mfg. Part # HPT2-850M
ITEM# 4227520
Availability Back Order
[ Get notified when product becomes available. ]
Buy
Recently Viewed Products
  • ARUBA X372 54VDC 1600W PS JMPCBL-ROW PL-WB
  • 7-10/100TX switch + 1 100FX ,MM, ST. Without power adapter
  • Seasonic PS VERTEX1200P Vertex PX-1200 ATX3.0 1200W 80+ Platinum Fully Modular
  • In-Win PS P75 750W SECC ATX12V EPS12V APFC 80+ Gold Fully Modular Retail