FSP PS HPT2-1000M Hydro PTM PRO series 1000W Fully Modular 80+ Platinum Retail
4815746_FSP_GROUP_HPT21000M.jpg-
Manufacturer FSP GROUP
Mfg. Part # HPT2-1000M
ITEM# 4227283
Availability Back Order
[ Get notified when product becomes available. ]
Buy
Recently Viewed Products
  • HPE 5710 250W FB AC POWER SUPPLY PL-NT
  • Allied Telesis 80 Watt Power Supply
  • ASUS PS Tinker Power Supply Blk US Plug Retail
  • ARUBA X372 54VDC 1600W PS PL-WB