Cougar PS HEC400VNBDX HEC 400W industrial power supply 80+ bronze bulk pack
Mfg. Part # ITEM # Price Per Unit Availability Buy
Recently Viewed Products
  • PS 48VDC 10A UNIV AC DIN RAIL
  • Dual-port RS-232 serial communication board
  • FSP PS HPT2-750M Hydro PTM Pro 750W ATX 80+ Platinum Full Modular Retail
  • 850W POWER SUPPLY MPG A1000G PCIE 5