FSP AC FSP150-ABAN3-R Power Adapter f Intel NUC Kit NUC6i7KYK Barebone 150W
4749632_FSP_GROUP_FSP150ABAN3R.webp-
Manufacturer FSP GROUP
Mfg. Part # FSP150-ABAN3-R
ITEM# 4168898
Availability Back Order
[ Get notified when product becomes available. ]
Buy
Recently Viewed Products
  • 6FT BS 1363 UK TO C13 13A 250V BLACK UK POWER CORD
  • StarTech.com Mounting PC Case Fan Screws - 50 Pack
  • 6FT BRAZIL NBR14136 MALE PLUG TO C5 2.5A 250V BLACK POWER CORD
  • APC SYMMETRA LX FRAME ELECTRONICS MODULE- 200/208V