Thermaltake PS PS-STP-0450FPCGUS-G Toughpower SFX 450W 80+Gold 12V APFC Retail
Mfg. Part # ITEM # Price Per Unit Availability Buy
Recently Viewed Products
  • FRT COST INCL CONTIGOUS US ONLY ISTARUSA D-200L WITH 600W REDUN PSU
  • THINKSYSTEM 750W 230V TITANIUM HOT-SWAP POWER SUPPLY
  • ASUS PS 90SK0000-MDEAN0 250W 80+ Bronze SINGLE PSU Brown Box
  • Thermaltake PS PS-TPD-0600NHFAGU-1 Toughpower GX1 RGB Non-modular 80+GD Retail