iStarUSA Power Supply IS-760S2UPD8 2U 760W 80PLUS High Efficiency APFC Retail
4709711_I_Star_USA_IS760S2UPD8.jpg-ESD_HIGH_CURRENT
Manufacturer I-Star USA
Mfg. Part # IS-760S2UPD8
ITEM# 4127795
Availability It may take 2-3 weeks to ship out. [It may take 2-3 weeks to ship out]
Buy
Recently Viewed Products
  • 84W LOCKABLE AC TO DC POWER ADAPTER W/O POWER CORD - EN62368
  • EVGA 600W BQ PSU GREAT QUALITY GREAT VALUE
  • EVGA SuperNOVA 650 P2 Power Supply
  • EPower Power Supply TOP-250W1U 1U 250W 20+4P 2SATA 3xHDD Molex 2x40mm Fans RTL