APC PDM3520L2120-3P-440 IT Power Distribution Module 1x3 Pole 5 Wire 20A L2120
Mfg. Part # ITEM # Price Per Unit Availability Buy
Recently Viewed Products
  • LI-ION 40WH 14.8V OPEN BOX SEE WARRANTY NOTES
  • Tripp Lite DVI Single Link Cable, Digital and Analog TMDS Monitor Cable
  • CUSTOM BULK WIRED 320M MOUSE
  • SMART UPS 3000VA LCD RM 2U 120V WITH SMARTCONNECT