APC PDM3520L2120-3P-1040 IT Power Distribution Module 1x3 Pole 5Wire 20A L2120
Mfg. Part # ITEM # Price Per Unit Availability Buy
Recently Viewed Products
  • APC Smart-UPS X 120V Battery Pack Extension Cable
  • SMART UPS 1500VA LCD RM 2U 120V WITH SMARTCONNECT
  • APC Smart-UPS SMT750I 750 VA Tower UPS - 750 VA/500 W - 230 V AC
  • Service Bypass Panel