Thermaltake PS PS-TPD-0700NNFAGU-1 Toughpower GX1 700W 80+GD Non-modular RTL
4709162_THERMALTAKE_PSTPD0700NNFAGU1.jpg-
Manufacturer THERMALTAKE
Mfg. Part # PS-TPD-0700NNFAGU-1
ITEM# 4122344
Availability Back Order
[ Get notified when product becomes available. ]
Buy
Recently Viewed Products
  • Fractal Design PS FD-PSU-IN3B-750W-US Integra M 750W 80+ Bronze ATX2.4 EPS2.92
  • 550W GM SFX PSU 100% JAPANESE CAPACITOS SFX PSU
  • THINKSYSTEM 2000W 230V PLATINUM HOT-SWAP POWER SUPPLY
  • 650W SUPERNOVA 650 G3 POWER SUPPLY