APC PDM3520L2120-3P-500 IT Power Distribution Module 1x3 Pole 5 Wire 20A L2120
Mfg. Part # ITEM # Price Per Unit Availability Buy
Recently Viewed Products
  • SMART UPS 3000VA LCD RM 2U 120V WITH SMARTCONNECT
  • APC PDM3520L2120-3P-440 IT Power Distribution Module 1x3 Pole 5 Wire 20A L2120
  • APC PDM3430L1530-3P-1680 IT POWER DISTRIBUTION MODULE 1X3 POLE 4WIRE 30A L1530
  • APC Smart-UPS RT 15kVA Rack Mountable UPS